22-latka potrącona na przejściu dla pieszych

  • 14.02.2017, 14:48
  • KWP Gdańsk
22-latka potrącona na przejściu dla pieszych

Podziel się:

Oceń:

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia na przejściu dla pieszych 22-latki. W wyniku zdarzenia kobieta została przewieziona karetką do szpitala gdzie została hospitalizowana. Kierujący punto, 20-latek był trzeźwy. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy.

Dzisiaj kilkanaście minut przed godziną 6.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na ul. Miłosnej w Kwidzynie. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.
Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 20-letni mieszkaniec powiatu kwidzyńskiego kierując samochodem marki punto, wjechał na przejście dla pieszych i nie zauważył znajdującej się na nim 22-letniej kobiety. W wyniku zdarzenia kobieta została przewieziona do szpitala.

Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Badanie alkomatem wykazało, że zarówno piesza jak i kierujący byli trzeźwi. Mundurowi wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Kwidzyńscy policjanci apelują o spokojną, rozsądną i przede wszystkim odpowiedzialną jazdę. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu, a w szczególności bierzmy pod uwagę panujące warunki pogodowe.

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe