19-latek zniszczył szybę w piekarni

  • 24.02.2017, 07:54
  • (fox)
19-latek zniszczył szybę w piekarni

Podziel się:

Oceń:

Dziewiętnastoletni mieszkaniec gminy Kwidzyn usłyszał wczoraj (wtorek, 21 lutego) zarzut zniszczenia mienia. Zatrzymany uszkodził bowiem szybę kwidzyńskiej piekarni, powodując straty na ok. tysiąc złotych. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze.

W niedzielę, 19 lutego, przed godziną 23.00, policjanci z Kwidzyna zostali poinformowani, że na ul. Chopina ktoś zbił szybę w drzwiach piekarni. Pokrzywdzony wycenił straty na  tysiąc złotych. Dyżurny natychmiast wysłał tam patrol policji.

 
 

-Niedaleko miejsca zdarzenia funkcjonariusze podjęli interwencję w stosunku do trzech młodych mężczyzn, którzy byli pod wpływem alkoholu i zachowywali się bardzo wulgarnie. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa zatrzymali całą trójkę do wyjaśnienia. W trakcie policyjnych czynności funkcjonariusze ustalili, że sprawcą jest jeden z zatrzymanych 19-latków. Po badaniu na zawartość alkoholu okazało się, że wandal ma w organizmie ponad 1,3 promila – wyjaśnia mł. asp. Bożena Schab, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Kwidzynie.

Po wytrzeźwieniu 19-letni mieszkaniec gminy Kwidzyn usłyszał wczoraj zarzut zniszczenia mienia.  Mężczyzna przyznał się do rozbicia szyby i dobrowolnie poddał się karze. Za zniszczenie mienia kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

(fox)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe