Zatrzymany sprawca rozboju z salonu gier

  • 01.03.2017, 08:40
  • malbork1.pl
Zatrzymany sprawca rozboju z salonu gier KPP Malbork

Podziel się:

Oceń:

MALBORK Kryminalni z Malborka zatrzymali 31-latka podejrzanego o rozbój, do którego doszło na początku stycznia w jednym z salonów gier w mieście. Sprawcy dotkliwie pobili przebywającego w salonie mężczyznę, ukradli mu plecak, w którym były pieniądze i wiertarka. Dwóch mężczyzn w wieku 30 i 33 lat policjanci zatrzymali dwa dni po rozboju. Trzeciego podejrzanego kryminalni zatrzymali dopiero w ubiegłym tygodniu.

Przypomnijmy, na początku stycznia dyżurny malborskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z salonów gier w Malborku doszło do rozboju. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że grupa mężczyzn zaatakowała przebywającego w lokalu 30-latka. Sprawcy pobili swoją ofiarę powodując u niej poważne obrażenia, a następnie ukradli mu plecak, w którym była wiertarka i pieniądze. Pracujący nad sprawą kryminalni już po dwóch dniach zatrzymali dwóch mieszkańców miasta w wieku 30 i 33 lat podejrzanych o rozbój.

W minionym tygodniu kryminalni zatrzymali trzeciego mężczyznę podejrzanego o pobicie i rozbój. W trakcie zatrzymania policjanci znaleźli przy 31-latku narkotyki. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina.

Mieszkaniec Malborka usłyszał zarzuty pobicia, rozboju oraz posiadania środków odurzających. Sąd zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt tymczasowy. Za te przestępstwa 31-latkowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

malbork1.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe