Na terenie dworca kolejowego pobito 20-latka

  • 03.03.2017, 08:30
  • (fox) / kwidzyn.pl
Na terenie dworca kolejowego pobito 20-latka

Podziel się:

Oceń:

GARDEJA Policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy na terenie dworca kolejowego pobili 20-letniego mieszkańca gminy Gardeja. Zatrzymani w wieku 17, 19 i 20 lat usłyszeli już zarzut pobicia. Grozi im do 3 lat więzienia.

Kwidzyńscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 17-latka, który wraz ze starszym bratem i kolegą pobili 20-letniego mieszkańca gminy Gardeja. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 27 lutego, około godziny 16.30, na terenie dworca kolejowego w Kwidzynie. Zaraz po otrzymaniu zgłoszenia, mundurowi patrolujący miasto, szybko namierzyli i zatrzymali jednego z napastników. Okazał się nim 17-letni mieszkaniec gminy Kwidzyn. Nazajutrz  funkcjonariusze zatrzymali dwóch pozostałych sprawców pobicia w wieku 19 i 20 lat.

 
 

-Policjanci prowadzący sprawę ustalili, że trójka podejrzanych wspólnie zaplanowała pobicie. Najpierw ustalili, gdzie przebywa ich ofiara, a następnie napadli na niego. Uderzali go pięściami po twarzy i kopali po głowie, powodując złamanie nosa i obrażenia oczu. Jak się okazało sprawcy spożywali wcześniej razem alkohol – wyjaśnia mł. asp. Bożena Schab, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Kwidzynie.

Dwaj bracia z gminy Kwidzyn oraz ich starszy kolega, mieszkaniec powiatu sztumskiego, trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj (środa, 1 marca) cała trójka usłyszała zarzut pobicia. Za popełnione przestępstwo grozi im teraz do 3 lat więzienia.

(fox) / kwidzyn.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe