„Sukces jest (z) kobietą”. Wszystko z okazji Dnia Kobiet.

  • 03.03.2017, 08:45
  • (A)
„Sukces jest (z) kobietą”. Wszystko z okazji Dnia Kobiet.

Podziel się:

Oceń:

W ubiegłym roku w roli głównej była czekolada. W tym Malborskie Stowarzyszenie OŚ zaprasza panie 11 marca (sobota) o godz. 17 do Szkoły Łacińskiej na spotkanie pod hasłem „Sukces jest (z) kobietą”. Wszystko z okazji Dnia Kobiet.

- Ten wyjątkowy dzień, Dzień Kobiet pragniemy świętować we własnym, kobiecym gronie. W ubiegłym roku motywem przewodnim naszego spotkania była czekolada. W tym roku będzie to sukces, który każda z nas może rozumieć na swój sposób. Z całą pewnością będzie to wieczór pełen atrakcji i niesamowitych inspiracji za sprawą kobiet, które podzielą się z nami tym, jak postrzegają sukces- zapowiadają organizatorzy.

 
 

Spotkanie poprowadzi Marta Szewczyk.

- Będzie coś dla ciała i ducha wzorem imprezy z ubiegłego roku - dodają organizatorzy. – Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, ale mimo to obowiązuje pewien „bilet”. Zachęcamy panie, by przyniosły zakrętki, które przekażemy na rzecz Weroniki Żarskiej, małej chorej dziewczynki z Malborka. Uprzedzamy również, że jest ograniczona liczba miejsc, dlatego zapraszamy, by być z nami od początku. Rozpoczynamy świętowanie o godz. 17.

W tym samym czasie będzie można skorzystać z warsztatów, na które do Szkoły Łacińskiej zaprasza Malborskie Centrum Kultury i Edukacji . Informacje na temat odpłatności można znaleźć na stronie organizatora: http://www.edu.kultura.malbork.pl.

(A)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nie ojciec
nie ojciec 08.04.2017, 08:52
specjalistka od ojców..znana w naszym miastku
kochasie
kochasie 15.03.2017, 12:44
Pani Marta Sz poluje na tatusów.Ma 2 dzieci już z różnymi tatusiami
Tatusiowie ruszajcie

Pozostałe