Nowa książka Izabeli Chojnackiej-Foerster

  • 03.03.2017, 09:45
  • (A)
Nowa książka Izabeli Chojnackiej-Foerster

Podziel się:

Oceń:

MALBORK Malborskie Stowarzyszenie OŚ zaprasza na spotkanie z Izabelą Chojnacką-Foerster 7 marca (wtorek) o godz. 17.30 w sali konferencyjnej budynku Wydziału Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą przy ul. Kościuszki.

Była już „Miłość na gruzach Kosowa”, była „Zupa z pokrzyw, duch i tajemnica”. Teraz pora na to „O czym się nie mówi…”. O swojej najnowszej książce w Malborku opowie Izabela Chojnacka- Foerster. Autorka do niedawna mocno związana była z ziemią malborską. W tej chwili mieszka za naszą zachodnią granicą. Mimo to nadal pisze, a krąg wiernych fanów i przyjaciół wyczekiwał informacji o ukończeniu prac nad trzecią książką.

„O czym się nie mówi…” to pozycja zupełnie inna niż dwie poprzednie, jednak miłośnicy twórczości Izabeli Chojnackiej-Foerster nie będą zawiedzeni. Janusz Leon Wiśniewski tak o niej pisze: „Dawno nie czytałem tak optymistycznej książki! Pozornie proste historie pokazują beznadzieje ludzkiej egzystencji, ale Chojnacka z każdej lekcji życia wyciąga dobro, udowadniając, że więcej w człowieku zasługuje na uznanie, niż krytykę”.

Po spotkaniu będzie można nabyć książkę z autografem autorki.

Organizatorem spotkania jest Malborskie Stowarzyszenie OŚ.

(A)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe