Wypadek na trasie Kobyle-Góra

  • 07.03.2017, 08:30
  • KWP Gdańsk
Wypadek na trasie Kobyle-Góra KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Kościerzyny wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na trasie Kobyle-Góra. Jadący od strony Góry kierowca bmw zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca i dwaj pasażerowie doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala.

W niedzielę około godziny 11:00 dyżurny kościerskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że na trasie Kobyle-Góra 22-letni kierowca bmw zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z drogówki oraz grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem policyjnym, którzy potwierdzili otrzymaną w zgłoszeniu informację. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, kierowca bmw jadąc w stronę Góry, zjechał na lewe pobocze drogi, gdzie czołowo uderzył w drzewo. Mężczyzna i dwaj pasażerowie doznali obrażeń ciała i trafili do szpitala.

Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a policyjny technik wykonał dokumentację procesową oraz zabezpieczył ujawnione ślady, które pomogą w wyjaśnieniu bliższych okoliczności tego zdarzenia.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe