Zatrzymano sprawcę kradzieży damskiej odzieży za 4 tys. złotych

  • 09.03.2017, 09:05
  • (A)
Zatrzymano sprawcę kradzieży damskiej odzieży za 4 tys. złotych

Podziel się:

Oceń:

Malborscy kryminalni zatrzymali już 24-latka, który z jednego z malborskich sklepów odzieżowych ukradł towar warty blisko 4 tys. zł. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna był poszukiwany na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Malborku w celu odbycia kary jednego roku i trzech miesięcy pozbawienia wolności. Za ostatnią kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia.

Malborscy kryminalni po uzyskaniu informacji o kradzieży z włamaniem do sklepu odzieżowego, do której doszło w Malborku, wytypowali i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o to przestępstwo.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 24 -letni mieszkaniec Malborka, który włamał się do sklepu, a następnie ukradł z niego damskie ubrania, sprzedawał je później innym kobietom – informuje malborska policja. - Po zatrzymaniu mężczyzny i sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że był on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Malborku w celu odbycia kary jednego roku i trzech miesięcy pobawienia wolności za podobne przestępstwa przeciwko mieniu. Mundurowi w trakcie przeszukania jego mieszkania znaleźli w nim część skradzionej odzieży. 
Wartość skradzionych rzeczy wyceniono na blisko 4 tys. zł. 24-latek został przesłuchany, zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu kradzieży z włamaniem. Zatrzymany trafi bezpośrednio do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(A)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe