42-letni obywatel Szwecji zaatakował w szpitalu dwie osoby

  • 04.04.2017, 14:59 (aktualizacja 04.04.2017, 15:19)
  • KWP Gdańsk
42-letni obywatel Szwecji zaatakował w szpitalu dwie osoby KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który wczoraj zaatakował dwie osoby w szpitalu w Kościerzynie. Obecnie 42-latek, obywatel Szwecji, przebywa w policyjnym areszcie . Policjanci przesłuchują w tej sprawie świadków i czekają na ekspertyzę biegłych.

Dyżurny kościerskiej komendy wczoraj (03.04.2017 r.), ok. godz. 17.40 został powiadomiony o tym, że w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie doszło do awantury pomiędzy mężczyznami. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali 42-letniego obywatela Szwecji, który jak się okazało przyszedł do szpitala i zaatakował metalowym kluczem do kół 38-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, a następnie zaatakował nożem 62-latka z Kościerzyny. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 0,00. Dodatkowo pobrano krew do badań, by sprawdzić, czy 42-latek nie był pod wpływem innego środka odurzającego. Sprawca tego czynu trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci przesłuchali świadków tego zdarzenia, zabezpieczono przedmioty, którymi zaatakował mężczyzna. W niedługim czasie zgromadzony materiał dowodowy pozwoli na przedstawienie podejrzanemu zarzutu.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe