Zatrzymano ostatnią osobę, która w bagażniku wywiozła do lasu mieszkańca Dzierzgonia

  • 20.04.2017, 13:53 (aktualizacja 20.04.2017, 14:15)
  • KWP Gdańsk
Zatrzymano ostatnią osobę, która w bagażniku wywiozła do lasu mieszkańca…

Podziel się:

Oceń:

DZIERZGOŃ Wczoraj kwidzyński sąd zastosował areszt tymczasowy wobec 38-latka, który podejrzany jest o pozbawienie wolności mieszkańca Dzierzgonia. Odpowiedzialności karnej sprawca nie uniknie dzięki intensywnej pracy operacyjnej policjantów. Mężczyzna zatrzymany został w poniedziałek w Dzierzgoniu. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek kryminalni sztumskiej komendy, dzięki intensywnej pracy operacyjnej, zatrzymali ostatniego z podejrzanych o pozbawienie wolności mieszkańca Dzierzgonia. Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło we wtorek, 28 marca 2017 roku, w godzinach wieczornych, w Dzierzgoniu. Pokrzywdzony mężczyzna został najpierw zaatakowany, a następnie zaciągnięty do samochodu i wywieziony do lasu. Tam, sprawcy pobili go i zabrali mu wszystkie ubrania, a potem pozostawili i kazali wrócić pieszo do miasta. W tej sprawie mundurowi zatrzymali wcześniej cztery osoby. Ostatni z podejrzanych ukrywał się do minionego poniedziałku.

Zatrzymany usłyszał zarzut pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem, pobicia oraz rozboju. Wczoraj sąd zastosował wobec 38-latka tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Za przestępstwa, których się dopuścili wszystkim zatrzymanym grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe