Tragiczny wypadek w Tczewie! Zginął pasażer osobówki.

  • 9.05.2017, 07:46 (aktualizacja 10.05.2017 12:43)
  • (KU) / tczewska.pl
Tragiczny wypadek w Tczewie! Zginął pasażer osobówki. źródło: tczewska.pl
Podziel się:
Oceń:
TCZEW W poniedziałek ok. godz. 21.20 stanowisko kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie przyjęło informację o wypadku drogowym na ul. Malinowskiej w Tczewie przy zakładzie produkcyjnym. Jak się okazało miało miejsce dachowanie samochodu osobowego marki infiniti, którym podróżowało dwóch mężczyzn.

- Strażacy przybyli na miejsce w sile dwóch zastępów, przystąpili do zabezpieczenia miejsca zdarzenia i wykonania dostępu przy użyciu hydraulicznych narzędzi ratowniczych do kierowcy uwięzionego we wraku auta - mówi st. kpt. Zbigniew Rzepka, zastępca komendanta tczewskiej straży pożarnej. - Natomiast zgon pasażera stwierdził lekarz przybyłego na miejsce zespołu ratownictwa medycznego.

Ewakuowany ranny został przekazany ZRM, a następnie przetransportowany do szpitala. Po wykonaniu czynności przez prokuratora i techników policji wydobyto ciało pasażera z wraku. Teren akcji przekazano i strażacy wrócili do jednostki. Łącznie w akcji udział brało dziesięciu strażaków. Należy dodać, że tego samego popołudnia tczewscy strażacy wyjeżdżali do trzech wypadków drogowych, które miały miejsce na terenie powiatu. Po kolei wydarzyły się one w: Subkowach, Gniewie i Tczewie. W każdym z trzech wypadków ranna została jedna osoba.

(KU) / tczewska.pl
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kredytu
kredytu 4.09.2017, 13:00
Szukam pożyczki firmowej, kredytu osobistego, mieszkaniowego, kredytu samochodowego, pożyczek studenckich, konsolidacji pożyczki, pożyczek niezabezpieczonych, kapitału podwyższonego ryzyka itp. Lub odmówiono kredytu z banku lub umów z jednego lub więcej powodów finansowych. Prawdopodobnie jest to jego decyzja o pożyczeniu! Jestem pastorem prywatnego pożyczkodawcy, pożyczką dla firm i osób fizycznych po niskim i przystępnym oprocentowaniu 2%. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami po uzdrowieniu po przekazaniu kredytu w ciągu 48 godzin. KONTAKT: ([email protected])

Szczegółowe informacje o aplikacji

Nazwa:
Identyfikator książki Face Book:
Data urodzenia:
Piętro:
Stan:
Adres:
Lokalizacja
Stan:
stan
Kraj:
Telefon:
El. adres:
Cel pożyczki Status:
Kwota kredytu:
Czas trwania kredytu:
Miesięczny dochód netto.

Z powrotem do mnie jak najszybciej z pomocą tych informacji
Aby uzyskać więcej informacji.
Mam nadzieję usłyszeć od ciebie.


Dziękuję i niech Bóg Ci błogosławi,

Pan Walter
wypadek
wypadek 16.05.2017, 13:33
Rodzinę tragicznie zmarłego Pana bardzo proszę o kontakt [email protected]

Pozostałe