Wkrótce tczewski Pchli Targ – Fabryka Sztuk wciąż czeka na zgłoszenia

  • 12.05.2017, 07:48
  • tczewska.pl
Wkrótce tczewski Pchli Targ – Fabryka Sztuk wciąż czeka na zgłoszenia

Podziel się:

Oceń:

TCZEW Fabryka Sztuk zaprasza do wzięcia udziału w Pchlim Targu, który odbędzie się 4 czerwca na placu Hallera i ulicach przyległych. Do tej pory zgłosiło się kilkudziesięciu wystawców, czekamy na kolejnych.

Celem jarmarku staroci jest umożliwienie sprzedaży lub wymiany przez osoby prywatne rzeczy używanych bądź niepotrzebnych (książek, płyt, gier komputerowych, zabawek dla dzieci, filmów, antyków, galanterii domowej, wyrobów dekoracyjnych, biżuterii, aparatów fotograficznych i ich części, instrumentów muzycznych i ich części, rekwizytów wojskowych, drobnego rękodzieła, przedmiotów kolekcjonerskich). W targu nie mogą brać udziału firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą w tym zakresie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Regulamin i formularz zgłoszenia dostępne są na stronie: www.pchlitarg.tczew.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do  2 czerwca w Fabryce Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 (pokój nr 204), pocztą na adres Fabryka Sztuk, ul. 30 Stycznia 4, 83-110 Tczew z dopiskiem „Pchli Targ 2017” lub w wersji zeskanowanej na adres [email protected]

tczewska.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe