Zbliża się Gdynia AEROBALTIC

  • 07.07.2017, 08:00
  • UM Gdynia
Zbliża się  Gdynia AEROBALTIC Zespół Prasowy UM Gdynia

Podziel się:

Oceń:

GDYNIA Wielkimi krokami zbliża się wspaniałe lotnicze widowisko, które w sierpniu na dwa dni zawładnie gdyńskim niebem. Gdynia AEROBALTIC to jedna z najbardziej wyczekiwanych, nadmorskich imprez tego sezonu i chociaż do jej rozpoczęcia pozostało trochę ponad cztery tygodnie, to już teraz można przygotowywać się do świetnej zabawy. Czego można spodziewać się po nadchodzącym podniebnym show, zdradzamy poniżej. Pewne jest, że będzie magicznie!

35 dni dzieli nas od imprezy Gdynia AEROBALTIC powered by LOTOS Air BP.  Wówczas to niebo nad gdyńską plażą nie tylko rozbłyśnie, ale stanie się areną podniebnych ewolucji w wykonaniu najlepszych pilotów z Polski i z zagranicy. – mówi Sebastian Golus, prezes firmy Aeropact.

Gdynia Aerobaltic to nietypowe pokazy lotnicze odbiegające od podobnych widowisk, do których przyzwyczajeni są widzowie. Dużą rolę w planowanym na sierpień wydarzeniu odgrywać będzie strona artystyczna przygotowana, tak aby było to iście magiczne show.

Impreza odbywać się będzie od piątku 11 do soboty 12 sierpnia. Jako że pokazy zostały pomyślane jako wieczorno-nocne, pierwszy blok rozpocznie się o godzinie 16.30 i skończy ok. godziny 20.00, zaś drugi blok wystartuje po godzinie 20.10 i skończy się ok. godziny 22.30.

Na gdyńskim niebie pojawią się wówczas zarówno piloci indywidualni, jak Artur Kielak, Marek Choim, Johan Gustafsson, a także formacje z Polski i zagranicy: Żelazny, Aerosparx, FireFlies, Patrouille Reva. Podniebnemu spektaklowi towarzyszyć będą pokazy świetlne oraz oprawa muzyczna.

Gdynia Aerobaltic zapowiada się fantastycznie! Cieszymy się, że to niezwykle widowiskowe wydarzenie odbędzie się w naszym mieście. – mówi Marek Łucyk, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu. Organizacja tego typu imprezy to skomplikowane przedsięwzięcie, które wymaga nie lada wysiłku. Przygotowania przebiegają zgodnie z planem i już nie możemy doczekać się wrażeń, których w sierpniu dostarczą nam podniebni akrobaci – dodaje.

Najnowsze informacje dotyczące nie tylko przygotowań do imprezy można znaleźć na stronie internetowej www.aerobaltic.pl lub na profilu Facebook www.facebook.pl/gdyniaaerobaltic

UM Gdynia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe