Ciągnik rolniczy zderzył się z ciężarówką

  • 29.08.2017, 08:00 (aktualizacja 29.08.2017, 08:19)
  • (RB) / kwidzyn1.pl
Ciągnik rolniczy zderzył się z ciężarówką

Podziel się:

Oceń:

POWIŚLE Policjanci z Kwidzyna w piątek (25 sierpnia) pracowali przy wypadku drogowym w Dubielu. Doszło tam do zderzenia ciągnika rolniczego z ciężarówką. Zderzenie było na tyle silne, że ciągnik rozpadł się na pół, ale na szczęście w wypadku nikt poważnie nie ucierpiał. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożność.

W miniony piątek (25.08.br.) około godz. 10.50 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w miejscowości Dubiel gm. Kwidzyn, gdzie doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z samochodem ciężarowym. Na miejscu mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 67-letni traktorzysta włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo przejazdu ciężarowemu mercedesowi jadącemu w kierunku Licza. Zderzenie było na tyle silne, że ciężarówka się przewróciła a ciągnik rozpadł się na dwie części. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala. 33-latek jadący ciężarówką doznał ogólnych obrażeń klatki piersiowej i po hospitalizacji wrócił do domu. Natomiast kierowca traktora z ogólnymi potłuczeniami i urazem głowy pozostał w szpitalu na obserwacji. W ciągniku jechały jeszcze dwie pasażerki w wieku 10 i 15 lat. Dziewczynkom nic się nie stało. Badanie alkotestem wykazało, że uczestnicy biorący udział w wypadku byli trzeźwi. Kwidzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia i apelują o rozsądną oraz zgodną z przepisami ruchu drogowego jazdę.

(RB) / kwidzyn1.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe