82-latek wyszedł na grzyby. Zagubionego odnaleźli policjanci.

  • 01.09.2017, 07:00
  • KWP Gdańsk
82-latek wyszedł na grzyby. Zagubionego odnaleźli policjanci. KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

KOŚCIERZYNA Dzięki natychmiastowej akcji poszukiwawczej w środę po godzinie 16, policjanci znaleźli zaginionego 82-letniego mieszkańca Kościerzyny. Mężczyzna wyszedł z domu i poszedł w nieznanym kierunku, na grzyby. Policjanci apelują o rozwagę by osoby udające się do lasu, by miały przy sobie telefon komórkowy, co w razie potrzeby ułatwi skontaktowanie się z nimi i odnalezienie.

Przedwczoraj (30.08.2017 r.) po godzinie 13.00 policjanci z Kościerzyny zostali powiadomieni, że kilka godzin wcześniej z domu w Kościerzynie wyszedł 82-letni mężczyzna, który poszedł na grzyby. Podczas zawiadamiania rodzina przekazała, że wcześniej nie zdarzyła się podobna sytuacja. Policjanci natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Wszyscy funkcjonariusze policji otrzymali informację o zaginięciu 82-latka i jego rysopis. Mundurowi z psem służbowym przeszukiwali lasy wokół Kościerzyny. Przed godz. 16.00 funkcjonariusze w wyniku podjętych czynności poszukiwawczych na terenie leśnym znaleźli poszukiwanego mężczyznę. 82-latek mówił, że zagubił się w lesie. Odnaleziony mężczyzna cały i zdrowy trafił do rodzinnego domu.

Policjanci apelują o rozwagę osoby udające się do lasu miały przy sobie telefon komórkowy, co w razie potrzeby znacznie ułatwi skontaktowanie się z nimi i odnalezienie.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe