Weekendowy rajd po restauracjach

  • 07.09.2017, 08:30
  • UM Gdynia
Weekendowy rajd po restauracjach Zespół Prasowy UM Gdynia

Podziel się:

Oceń:

GDYNIA W dniach 8-10 września już po raz dziewiąty odbędzie się Weekend Kulinarny, święto wszystkich miłośników dobrego jedzenia. Od piątku do niedzieli kulinarni odkrywcy będą mogli odwiedzić kilkadziesiąt gdyńskich lokali, aby móc spróbować specjalnego menu degustacyjnego za niewielkie pieniądze.

Festiwale kulinarne cieszą się dużą popularnością w wielu miastach na całym świecie. To prawdziwe święta dla podniebień! Uczestniczą w nich nie tylko mieszkańcy, ale również turyści, którzy niekiedy przyjeżdżają całymi rodzinami, aby popróbować lokalnej kuchni. W piątek 8 września, już po raz dziewiąty, kulinarne szaleństwo ogarnie również Gdynię i potrwa aż do niedzieli.

W określonych godzinach trwać będą "Happy Hours", czyli promocja, w ramach której w kilkudziesięciu restauracjach będzie można spróbować specjalnego menu degustacyjnego w formie minidań w cenie 5 i 10 złotych. To doskonała okazja, aby zajrzeć do rzadko odwiedzanych lub nowych restauracji i poznać różnorodne menu. A dodatkowo zrobić sobie kulinarną wędrówkę po Gdyni.

Szczegółowe informacje na temat godzin i lokali biorących udział w akcji na www.kulinarnagdynia.pl.

Jak co roku, odbędzie się również konkurs dla smakoszy, którzy wezmą udział w Weekendzie Kulinarnym. Do zdobycia będą cenne nagrody.

UM Gdynia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe