Ukradł butelki drogiego alkoholu. W czasie ucieczki zaatakował ochroniarza.

  • 14.09.2017, 10:00
  • KWP Gdańsk
Ukradł butelki drogiego alkoholu. W czasie ucieczki zaatakował ochroniarza. KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

GDYNIA Kryminalni z Gdyni Chyloni zatrzymali osobę podejrzewaną o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednym z marketów spożywczych na terenie Gdyni. Zatrzymany usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa, za które grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu zatrzymany trafił do tymczasowego aresztu.

W ostatni poniedziałek kryminalni z komisariatu w Gdyni Chyloni zatrzymali 26 - latka podejrzewanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednym z marketów spożywczych w Gdyni. Do zdarzenia doszło 28 sierpnia br. przy Placu Dworcowym w Gdyni. Sprawca ukradł ze sklepowej półki kilka butelek drogiego alkoholu po czym próbował wybiec ze sklepu. Kiedy na drodze złodzieja stanął ochroniarz sklepu ten zaatakował go i zdołał uciec.

Sprawą kradzieży rozbójniczej zajmowali się kryminalni z komisariatu w Gdyni Chyloni. Poczynione przez nich ustalenia i zebrany materiał operacyjny pozwoliły wytypować osobę podejrzewaną o popełnienie tego przestępstwa. Do zatrzymania 26 – letniego sprawcy przestępstwa doszło w ostatni poniedziałek w miejscu jego zamieszkania.

Zatrzymany to mieszkaniec Gdyni, za popełnione przestępstwo usłyszał już zarzut, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Policjanci ustalają czy na koncie zatrzymanego nie ma innych przestępstw o podobnym charakterze.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe