64 letni kierowca audi najechał na rowerzystę

  • 28.09.2017, 08:00
  • KWP Gdańsk
64 letni kierowca audi najechał na rowerzystę KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

KOŚCIERZYNA Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Kościerzynie. Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 64 letni kierujący audi najechał na rowerzystę. W wyniku tego zdarzenia 56-letni rowerzysta trafił do szpitala. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny pojazdów.

Wczoraj (27 września br.) przed godziną 6 dyżurny policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 20 w Kościerzynie.

Natychmiast na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną i wykonał szkic sytuacyjny. Badanie alkomatem wykazało, że osoby kierujące pojazdami uczestniczącymi w zdarzeniu drogowym były trzeźwe. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 64-letni kierujący audi najechał na rowerzystę.

W wyniku tego zdarzenia 56-letni rowerzysta trafił do szpitala. Aktualnie śledczy ustalają szczegóły wypadku. Policjanci apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe