DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Ford mondeo uderzył w drzewo - 21-letnia kobieta trafiła do szpitala

  • 2.11.2017, 08:30
  • KWP Gdańsk
Ford mondeo uderzył w drzewo - 21-letnia kobieta trafiła do szpitala KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
CHARZENKO 31 października kościerscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w Chwarzenku. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalali okoliczności zdarzenia. Samochód marki ford mondeo uderzył w drzewo. Kierująca i pasażerka z obrażeniami trafiły do szpitala. Funkcjonariusze apelują: unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu.

31 października około godziny 7.45 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Chwarzenko. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 21-letnia mieszkanka naszego powiatu kierując fordem najprawdopodobniej straciła panowanie nad samochodem, w wyniku czego zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. 

Kierująca i 17-letnia pasażerka z obrażeniami trafiły do szpitala. Badanie alkotestem wykonane przez funkcjonariuszy wykazało, że 21-latka była trzeźwa. Kościerscy policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia i apelują o spokojną, rozsądną, ale przede wszystkim odpowiedzialną jazdę. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
KWP Gdańsk

Zdjęcia (2)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe