DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Wypadek w Bolesławowie - jedna osoba ranna

  • 9.11.2017, 08:11
  • KPP Starogard Gdański
Wypadek w Bolesławowie - jedna osoba ranna KPP Starogard Gdański
Podziel się:
Oceń:
BOLESŁAWOWO Policjanci ze Skarszew wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło przedwczoraj na drodze wojewódzkiej nr 224. W wyniku uderzenia bmw w tył osobowej toyoty jedna osoba trafiła do szpitala.

7 listopada br. około godziny 15:30 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu bmw z osobową toyotą, do którego doszło w miejscowości Bolesławowo na drodze wojewódzkiej nr 224. Dyżurujący przy telefonie alarmowym policjant natychmiast skierował w ten rejon funkcjonariuszy, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi po tym, jak kierująca bmw uderzyła w tył jadącej w tym samym kierunku toyoty. W wyniku zdarzenia tych pojazdów 20-letna kobieta, która kierowała bmw doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala.  Badanie alkomatem wykazało, że osoby kierujące pojazdami uczestniczącymi w tym zdarzeniu były trzeźwe.

Interweniujący w tej sprawie policjanci wykonali oględziny rozbitych pojazdów, policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które mogą okazać się pomocne przy wyjaśnianiu bliższych okoliczności tego zdarzenia.

KPP Starogard Gdański

Zdjęcia (4)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe