DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Zatrzymany z narkotykami mieszkaniec Gdyni próbował przekupić policjantów

  • 10.11.2017, 06:00
  • KMP Gdynia
Zatrzymany z narkotykami mieszkaniec Gdyni próbował przekupić policjantów
Podziel się:
Oceń:
GDYNIA Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Witominie zatrzymali 34 – letniego mieszkańca Gdyni posiadającego przy sobie marihuanę. Mężczyzna próbował wręczyć funkcjonariuszom „łapówkę”, nakłaniając ich do odstąpienia od zatrzymania. Zatrzymany usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków i wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi Policji w celu nakłonienia go do naruszenia prawa za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z ogniwa patrolowo - interwencyjnego komisariatu policji w Gdyni Witominie w trakcie kontroli kierowcy pojazdu zaparkowanego na parkingu leśnym ujawnili niewielką ilość zielono – brunatnego suszu roślinnego. Po sprawdzeniu substancji testerem narkotyków okazała się nią być marihuana. W trakcie wykonywania czynności służbowych w radiowozie mężczyzna nakłaniał mundurowych do odstąpienia od jego zatrzymania w zamian za wręczenie korzyści majątkowej pozostawiając w dokumentacji służbowej policjantów dwa banknoty o nominałach 100 zł.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

34 – letni mieszkaniec Gdyni został zatrzymany i w związku ze swoim zachowaniem odpowie nie tylko za posiadanie narkotyków ale też za wręczenie korzyści majątkowej funkcjonariuszowi policji w celu nakłonienia go do naruszenia prawa poprzez odstąpienie od zatrzymania jego osoby. Zatrzymany usłyszał już zarzuty, za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KMP Gdynia
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe