DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Amerykańscy żołnierze z wizytą w ZSI

  • 14.11.2017, 08:00
  • Daniel Stawski Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku
Amerykańscy żołnierze z wizytą w ZSI nadesłane do redakcji
Podziel się:
Oceń:
SŁUPSK Amerykańscy żołnierze – oficerowie i marynarze z U.S. Navy, na co dzień stacjonujący w bazie w Redzikowie, odwiedzili Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku. Celem wizyty Amerykanów było spotkanie z tamtejszą młodzieżą.

W auli ZSI w Słupsku odbyła się niecodzienna tzw. „żywa lekcja” języka angielskiego. W zajęciach uczestniczyli amerykańscy żołnierze i uczniowie ze słupskiego „Informatyka”.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Młodzież przez blisko dwie godziny prowadziła ożywione rozmowy w języku angielskim z zaproszonymi gośćmi. Poruszane tematy dotyczyły m.in. edukacji, różnych dziedzin życia społecznego, kultury, obyczajów i języka.

-Amerykanie byli pod ogromnym wrażeniem poziomu umiejętności posługiwania się językiem angielskim przez naszych uczniów. Goście pochwalili naszą młodzież za zadawanie inteligentnych pytań i poruszanie interesujących zagadnień z różnych dziedzin. Te konwersacje były swoistym

testem umiejętności językowych – uczniowie poradzili sobie doskonale. Celem wizyty było też zachęcenie uczniów do dalszej nauki języka angielskiego. Miłym akcentem spotkania było wręczenie prezentu przez Panią Dyrektor Monikę Stępnik – Amerykanie otrzymali obraz wykonany przez naszych uczniów Liceum Plastycznego. Podarunek sprawił ogromną radość naszym przemiłym gościom - mówi Karolina Matkowska, organizatorka spotkania, nauczycielka języka angielskiego w ZSI w Słupsku.

fot. nadesłane do redakcji

Daniel Stawski Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku

Zdjęcia (6)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe