W centrum miasta podbiegł do kobiety i wyrwał jej torebkę

  • 17.11.2017, 08:00
  • KWP Gdańsk
W centrum miasta podbiegł do kobiety i wyrwał jej torebkę KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

MALBORK Kryminalni z Malborka zatrzymali 17-latka, który w niedzielę napadł na starszą kobietę. Napastnik używając przemocy ukradł jej torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Już na drugi dzień sprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że jest on poszukiwany do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Wczoraj podejrzany 17-latek usłyszał zarzut i został umieszczony w ośrodku. Za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Malborku zatrzymali sprawcę rozboju. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę po godz. 14-ej na ul. Stare Miasto w Malborku. Sprawca podbiegł do kobiety, i używając siły wyrwał jej torebkę w której znajdowały się pieniądze oraz dokumenty.

Pokrzywdzona wyceniła straty na ponad 1200 złotych. Sprawą zajęli się natychmiast malborscy kryminalni, którzy w wyniku działań operacyjnych ustalili, że na kobietę napadł 17-letni mieszkaniec Malborka. Policjanci zatrzymali podejrzewanego nastolatka następnego dnia. Okazało się, że jest on uciekinierem z młodzieżowego ośrodka wychowawczego. 17–latek usłyszał już zarzuty, grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Policjanci doprowadzili 17-latka do ośrodka dla nieletnich.

 
KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe