Wypadek autobusu szkolnego

  • 17.11.2017, 14:30
  • KWP Gdańsk
Wypadek autobusu szkolnego KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

RYBINA Nowodworscy policjanci ustalają przyczyny wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze nr 502 na wysokości miejscowości Rybina. 56-letni kierujący autobusem w trakcie dowozu dzieci do szkoły, uderzył w prawidłowo jadącego seata. Kierująca osobówką kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci ustalają przyczyny tego wypadku.

Wczoraj o godz. 7.10 dyżurny nowodworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że na drodze nr 502 na wysokości miejscowości Rybina doszło do wypadku drogowego z udziałem autobusu dowożącego dzieci do szkoły. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci ruchu drogowego oraz pozostałe służby ratownicze.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynikało, że 56-letni elblążanin kierując autobusem w trakcie dowozu dzieci do jednej z placówek oświatowych na terenie stegieńskiej gminy, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej seatem 49-latki mieszkanki również tej samej gminy w wyniku czego doszło do zderzania pojazdów. Na szczęście przewożone autobusem 4-oro dzieci, opiekun i kierujący autobusem nie odnieśli obrażeń, natomiast kierująca seatem kobieta trafiła z obrażeniami do szpitala.

Na miejscu wypadku technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, wykonał oględziny miejsca zdarzenia oraz dokumentacje fotograficzną. Śledczy na miejscu przesłuchali również świadków tego wypadku. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 56-latkowi. Na czas pracy policjantów na miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo.

Nowodworscy policjanci ustalają przyczyny tego wypadku.

KWP Gdańsk

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe