DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Starbucks otwiera ósmą kawiarnię w Trójmieście

  • 29.11.2017, 09:00
  • informacja prasowa
Starbucks otwiera ósmą kawiarnię w Trójmieście
Podziel się:
Oceń:
GDAŃSK Starbucks stale poszerza dostępność swojej marki w Polsce i właśnie uruchamia kolejną kawiarnię w Gdańsku. Nowo otwarty lokal znajduje się w pobliżu kampusu Uniwersytetu Gdańskiego oraz rozwijającego się centrum biznesowego.

Niespełna tydzień temu Starbucks otworzył swoją 63. kawiarnię w Polsce, którą uruchomiono w centrum handlowym Galeria Bałtycka w Gdańsku. A już dziś udostępnia kolejne miejsce spotkań dla fanów marki, tym razem w biurowcu Alchemia przy Alei Grunwaldzkiej 411. Przestrzeń ta idealnie sprawdzi się jako propozycja na spędzenie czasu podczas przerwy w trakcie zajęć lub spotkanie biznesowe.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Okolica, w której znajduje się nasz nowy lokal to rozwijające się centrum biznesowe Trójmiasta, a także ważny ośrodek życia akademickiego – mówi Katarzyna Pijanowska, Brand Manager Starbucks Polska. W nowym lokalu, nasi Goście znajdą idealną przestrzeń do prowadzenia spotkań biznesowych, towarzyskich oraz do spędzania przerw w zajęciach - dodaje.

Kawiarnia Starbucks w biurowcu Alchemia oferuje Gościom 70 miejsc siedzących. W lokalu, znajdują się kanapy i fotele, na których Goście mogą się zrelaksować. Oprócz tego dostępne są także stoły konferencyjne idealne na spotkania biznesowe, a także szybkie łącze Wi-Fi i gniazdka elektryczne. Wystrój lokalu stanowi połączenie charakterystycznych dla marki kolorów – ciemnej zieleni i granatu. Elementy dekoracyjne kawiarni to grafiki w kolorze miedzi, które przywołują skojarzenia ze Stocznią Gdańską, nawiązując do lokalnej historii.

W menu kawiarni znajdą się najwyższej jakości kawy przygotowywane ze 100% ziaren Arabica, którą wyszkoleni bariści dopasują do upodobań każdego Gościa. Oprócz tego będzie można nabyć także paczkowane kawy ziarniste, syropy do kaw oraz rozmaite akcesoria związane z marką, takie jak zaparzacze, kubki termiczne i ceramiczne.

informacja prasowa

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe