Spieszył się do pracy. Rozbite dwa auta i zniszczona sygnalizacja.

  • 20.12.2017, 08:33 (aktualizacja 20.12.2017, 08:45)
  • KMP Elbląg
Spieszył się do pracy. Rozbite dwa auta i zniszczona sygnalizacja. KMP Elbląg

Podziel się:

Oceń:

ELBLĄG Pośpiechem i wypitym alkoholem tłumaczył się przed policjantami 56-letni mężczyzna, który skosił swoim samochodem 3 słupy sygnalizacji świetlnej oraz uszkodził inne auto. Mężczyzna wjechał na skrzyżowanie al. Grunwaldzkiej i Żeromskiego w chwili, gdy sygnalizator pokazywał czerwone światło. Badanie alkotestem wykazało 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Spieszyłem się bo zaspałem do pracy… tak tłumaczył się policjantom 56-letni mężczyzna, który około 6.00 rano na skrzyżowaniu al. Grunwaldzkiej i Żeromskiego w Elblągu postanowił „zdążyć” przejechać zanim zapali się czerwone światło. Światło jednak zapaliło się a mężczyzna mimo to chciał „zdążyć”. W jego samochód uderzyła skoda kierowana przez 21-latkę. Oprócz tego seat 56-latka obrócił się kilka razy kosząc słupy sygnalizacji świetlnej. Strażacy musieli odciąć drzwi by wydostać z jego wnętrza pasażera. Na szczęście zakończyło się na strachu a nie obrażeniach. 56-latek został przebadany alkotestem. Wynik: 0,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za spowodowanie kolizji oraz kierowanie autem po alkoholu. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W związku z kolizją i uszkodzeniem sygnalizacji nastąpiły utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu al. Grunwaldzka - Żeromskiego.

KMP Elbląg

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe