Kierowca volkswagena zjechał z drogi i uderzył w drzewo

  • 22.12.2017, 08:00
  • KWP Gdańsk
Kierowca volkswagena zjechał z drogi i uderzył w drzewo KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

CZARNOCIN Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło przedwczoraj wieczorem w pobliżu miejscowości Czarnocin. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierowca dostawczego volkswagena zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

W środę po godzinie 19:00 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego do jakiego doszło na drodze powiatowej w pobliżu miejscowości Czarnocin w gminie Skarszewy. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariuszy z patrolu, którzy potwierdzili otrzymane zgłoszenie.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu mundurowi do zdarzenia doszło, gdy kierowca dostawczego volkswagena zjechał z drogi na pobocze, gdzie czołowo uderzył w drzewo. Mieszkaniec powiatu starogardzkiego doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że 47-letni kierowca był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu ślady, a policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną. Obecnie policjanci wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia. 

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe