Ustalają okoliczności śmiertelnego wypadku: "podczas wyprzedzania stracił panowanie nad autem"

  • 04.01.2018, 08:30
  • KPP w Tczewie
Ustalają okoliczności śmiertelnego wypadku: "podczas wyprzedzania stracił panowanie nad autem" KPP w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

WAĆMIEREK Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek na drodze krajowej nr 22 pomiędzy miejscowościami Waćmierek a Swarożyn. Jak wskazują wstępne ustalenia śledczych kierowca samochodu marki BMW stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń 24-latek poniósł śmierć na miejscu. Funkcjonariusze apelują o ostrożność na drodze.

2 stycznia br. ok. godz. 21 dyżurny tczewskiej policji otrzymał informację o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 22 pomiędzy miejscowościami Waćmierek a Swarożyn. Przyjmujący zgłoszenie policjant natychmiast skierował w ten rejon funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego oraz śledczych.

- Jak wstępnie ustalili na miejscu pracujący stróże prawa do zdarzenia doszło, gdy kierowca bmw jadąc w kierunku Swarożyna podczas wyprzedzania stracił panowanie nad samochodem i zjeżdżając na lewe pobocze uderzył w drzewo. Obrażenia jakich doznał 24-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego okazały się śmiertelne - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy Komedy Powiatowej Policji w Tczewie.  


Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli miejsce wypadku oraz przeprowadzili oględziny rozbitego samochodu. Technik kryminalistyki zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. Osobówkę odholowano na policyjny parking. Obecnie funkcjonariusze ustalają okoliczności wypadku oraz apelują o bezpieczną i ostrożną jazdę.

KPP w Tczewie

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe