DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Dwie osoby ranne w wypadku w Kielnie

  • 4.01.2018, 08:30
  • KWP Gdańsk
Dwie osoby ranne w wypadku w Kielnie KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
KIELNO Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w Kilnie (Gmina Szemud). Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalali jego okoliczności oraz przeprowadzili oględziny. Dwie osoby ranne zostały przetransportowane do szpitala.

2 stycznia około godziny 7:15 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Kielnie na ul. Leśnej. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci z drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz wyjaśniali jego okoliczności. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 52-latka kierująca vw passat na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącym z przeciwka bmw. Wskutek wypadku, kierowca vw oraz pasażerka bmw zostały przewiezione do szpitala. Policjanci przypominają 

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Kierowcy często tracą czujność i nie zdejmują nogi z gazu. Wystarczy chwila nieuwagi, a najmniejszy błąd kierowcy może skończyć się zderzeniem z innym pojazdem. Pamiętajmy także aby prędkość pojazdu dostosować także do warunków drogowych. Policjanci apelują! Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze oraz kierowanie z wyobraźnią.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (3)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe