Potrącenie 63-latki w Sztumie

  • 09.01.2018, 06:00
  • KWP Gdańsk
Potrącenie 63-latki w Sztumie KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

SZTUM W piątek policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu 63-latki w Sztumie na ul. Reja. Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze z drogówki i technicy kryminalistyki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wykonali oględziny. Teraz sprawą zajmują się śledczy, których zadaniem będzie szczegółowe wyjaśnienie wszelkich okoliczności tego zdarzenia drogowego.

W piątek po godzinie 16:00 dyżurny otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszej, do którego doszło na ul. Reja. Policjanci pojechali na miejsce zdarzenia, gdzie ustalali okoliczności i przebieg wypadku. Ze wstępnych informacji mundurowych wynika, że 63-latka wtargnęła pod jadące audi. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny wyjaśniali okoliczności zdarzenia, a także sprawdzili trzeźwość kierowcy oraz pieszego , byli trzeźwi. Piesza została przewieziona do szpitala. Teraz sprawą zajmują się śledczy, którzy szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Przypominamy:

Pieszy by poprawić swoje bezpieczeństwo na drodze, może to uczynić poprzez noszenie elementów odblaskowych. Posiadanie na odzieży wierzchniej odblasku zapewni właściwą widoczność i może uchronić przez przykrymi konsekwencjami. Odblask, nawet w mieście, to rozsądna konieczność. Poza terenem zabudowanym po zmierzchu każdy pieszy, bez względu na wiek, ma obowiązek być wyposażonym w element odblaskowy.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe