DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

28-latek wyszedł z samochodu i zaginał. Poszukiwało go kilkunastu policjantów i strażaków.

  • 10.01.2018, 13:50
  • KWP Gdańsk
28-latek wyszedł z samochodu i zaginał. Poszukiwało go kilkunastu policjantów i strażaków. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
DZIEMIANY Dzięki natychmiastowej akcji poszukiwawczej wczoraj po godzinie 17.00 kościerscy policjanci wraz ze strażakami niedaleko Dziemian odnaleźli 28-letniego mieszkańca Gdańska. Mężczyzna odszedł od samochodu i poszedł w nieznanym kierunku. Dzięki pracy policjantów i strażaków znaleziono go całego i zdrowego.

We wtorek (09.01.2018 r.) po godzinie 15.50 policjanci z Kościerzyny zostali powiadomieni, że pół godziny wcześniej z samochodu zaparkowanego na trasie Dziemiany-Piechowice wyszedł 28-letni mieszkaniec Gdańska i poszedł w nieznanym kierunku. Funkcjonariusze natychmiast zorganizowali poszukiwania. Zapadające ciemności mogły uniemożliwić odnalezienie zaginionego. Na zewnątrz panowała ujemna temperatura. Kilkunastu policjantów wspólnie ze strażakami poszukiwało mężczyzny w pobliżu miejsca, skąd wyszedł. Ze względu na rozległy teren leśny, na którym prowadzono działania, wykorzystano psa tropiącego i kamerę termowizyjną, którą dysponowali strażacy. Metr po metrze zaczęto przeszukiwanie kompleksu leśnego w kilku kierunkach jednocześnie. 

Około godziny 17.30 jeden z patroli, nieopodal miejscowości Piechowice, odnalazł poszukiwanego 28-latka. Funkcjonariusze udzielili mu pomocy.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
KWP Gdańsk
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe