DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Zatrzymano sprawcę brutalnego okaleczenia kota.

  • 10.01.2018, 13:57
  • KWP Gdańsk
Zatrzymano sprawcę brutalnego okaleczenia kota. OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni Zranione przez niego zwierzę poddane zostało operacji i obecnie dochodzi do zdrowia.
Podziel się:
Oceń:
GDYNIA Policjanci z komisariatu policji w Gdyni Witominie zatrzymali 57 – latka, który znęcał się nad swoim kotem. Mężczyzna podejrzewany o okaleczenie zwierzaka usłyszał zarzuty, a decyzją sądy trafił do tymczasowego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W ostatnią sobotę dyżurny komisariatu policji w Gdyni Witominie uzyskał informację, że 57 – letni mieszkaniec Gdyni w swoim mieszkaniu może znęcać się nad swoim kotem. Na miejsce skierowani zostali policjanci ogniwa patrolowego, którzy w mieszkaniu zastali wskazanego mężczyznę oraz okaleczonego kota. Mężczyzna został zatrzymany, a zranionym kotem zaopiekowali się pracownicy schroniska dla zwierząt wezwani na miejsce. 

Z ustaleń policjantów pracujących nad sprawą wynika, że zatrzymany w domowych warunkach pozbawił kota genitaliów. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, a wczoraj sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres jednego miesiąca. Zranione przez niego zwierzę poddane zostało operacji i obecnie dochodzi do zdrowia.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
KWP Gdańsk
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Edyta
Edyta 10.01.2018, 22:54
straszne

Pozostałe