Śledczy: 20-latka zmyśliła nożownika! „Tych ran nie mogła zadać osoba trzecia”

  • 11.01.2018, 06:00
  • Karol Uliczny
Śledczy: 20-latka zmyśliła nożownika! „Tych ran nie mogła zadać osoba trzecia” źródło: tczewska.pl

Podziel się:

Oceń:

LISEWO Prokuratura Rejonowa w Malborku umorzyła sprawę rzekomego ataku nożownika nad Wisłą. Według śledczych, 20-letnia mieszkanka Lisewa Malborskiego zmyśliła zdarzenie, a obrażenia jakich doznała, miała zadać sobie sama.

W październiku ub. roku, media w całej Polsce rozpisywały się o ataku na 20-letnią biegaczkę z Lisewa Malborskiego, której cudem udało się wyrwać z opresji. Do zdarzenia miało dojść po malborskiej stronie Wisły, nieopodal Mostów Tczewskich. Okoliczności – atak na bezbronną osobę, pod osłoną nocy, nóż jako narzędzie zbrodni oraz tajemniczy, wysoki napastnik, przywołały na myśl nożownika, który kilka lat temu grasował po Tczewie, siejąc strach w głowach samotnych spacerowiczów. Tym razem – według śledczych – nie ma zagrożenia, że napastnik powtórzy atak, ponieważ opisana przez zgłaszającą sytuacja, okazała się fikcją.

- W toku postępowania stwierdzono, że zdarzenie to w ogóle nie miało miejsca – mówi Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. - Pokrzywdzona potwierdziła to podczas ponownego przesłuchania. Przyznała, że nie było żadnej napaści oraz że obrażenia, które zostały u niej stwierdzone, zadała sobie sama. Co do oceny obrażeń, biegły stwierdził, że mogły powstać w wyniku okoliczności podanych podczas powtórnego przesłuchania. (...)

Karol Uliczny

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fabian
Fabian 11.01.2018, 14:21
To wersja prokuratury , a co na to poszkodowana ? We Wrocławiu również przeinaczano fakty !!

Pozostałe