DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Charytatywnie dla Szymona. Wiara czyni cuda

  • 11.01.2018, 06:00
  • (S) / malbork1.pl
Charytatywnie dla Szymona. Wiara czyni cuda T.Sułkowski
Podziel się:
Oceń:
MALBORK 5 stycznia w Karwanie, w Muzeum Zamkowym w Malborku, odbył się koncert charytatywny pod hasłem „Wiara czyni cuda” dla Szymona Mazurczaka, mieszkańca Malborka, który w październiku ubiegłego roku został potrącony przez samochód. Od tej pory chłopiec przebywa w szpitalu. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację powypadkową dla Szymona.

Koncert zaśpiewany został przez dzieci i młodzież ze Studia Wokalnego Balbiny pod kierunkiem Marii Seibert z Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji. W tak ogromnym przedsięwzięciu wzięli udział „Balbiny”, „Balbinek”, „Balbineczki”, „Ariam” wśród wykonawców pojawiły się również „Eski Floreski” ze Sztumskiego Centrum Kultury. Swoim występem, przybyłych na koncert gości wzruszyła Hania Czerniakowska, niepełnosprawna dziewczynka, poruszająca się na wózku inwalidzkim.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Koncert podzielony był na dwie części, występy wokalne oraz licytacje przedmiotów, z których dochód przekazany został na rehabilitację Szymona. Pod licytację poszły buty Ady Zawadzińskiej - Miss Polski i Wicemiss Świata na Wózku, książka „Faraon”, przekazana przez burmistrza Marka Charzewskiego, wiosło z autografami utytułowanych wioślarzy, biżuteria, karnety do salonów kosmetycznych oraz fryzjerów, obraz papieża Jana Pawła II, wieczorowa suknia, karnet na strzelnicę i wiele innych przedmiotów.

galeria zdjęć i więcej informacji tutaj

(S) / malbork1.pl
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe