Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Trójmiasto - atrakcje dla dwojga

  • 31.01.2018, 14:55 (aktualizacja 31.01.2018 15:14)
  • artykuł sponsorowany
Trójmiasto - atrakcje dla dwojga
Podziel się:
Weekend w Trójmieście to doskonała okazja, aby spędzić trochę czasu razem. W nadmorskich miejscowościach można skorzystać z licznych atrakcji przeznaczonych dla par. Zimą warto wybrać się na stok narciarski w Gdańsku i podszkolić umiejętności jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem. W cieplejsze miesiące w okolicach Trójmiasta odbywają się loty balonem, a także motoparalotnią. Ekstremalnym prezentem dla dwojga, np. z okazji rocznicy, będzie wspólny skok na bungee

Lekcja jazdy na nartach lub snowboardzie dla dwojga

Nie trzeba wyjeżdżać w góry, aby zaznać zimowego szaleństwa na profesjonalnym stoku. Na terenie Trójmiasta, np. w Gdańsku, i jego okolicach funkcjonuje kilka stoków narciarskich, które oferują dogodne warunki do jazdy, zarówno na nartach, jak i snowboardzie. Lekcja z instruktorem dla dwojga to idealny prezent dla niej i dla niego, który z pewnością umili pobyt w nadmorskiej miejscowości.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Lot balonem lub motoparalotnią dla dwojga

Spędzając romantyczny weekend nad morzem, można skorzystać z niezapomnianej atrakcji, jaką jest lot balonem. Loty widokowe organizowane są nad Kaszubami i dają niepowtarzalną okazję zobaczenia malowniczych krajobrazów z zupełnie nowej perspektywy. Istnieje możliwość rezerwacji lotu tylko we dwoje, oczywiście w towarzystwie doświadczonego pilota. Miłośnicy podniebnych przygód mogą również skorzystać z oferty przelotów widokowych motoparalotnią, organizowanych najczęściej w Mrzezinie, niedaleko Gdyni. W czasie lotu można podziwiać całą panoramę Trójmiasta, w tym półwysep Helski czy Zatokę Pucką.

Skok na bungee dla dwojga

Miłośnicy mocnych wrażeń mogą skorzystać z jednej z najbardziej ekstremalnych atrakcji Trójmiasta, czyli skoków na bungee. Wydarzenie odbywa się w Gdańsku, a jego uczestnicy wjeżdżają na specjalną platformę 90 metrowego żurawia wieżowego, skąd odbywa się skok. Śmiałkowie zostają wyposażeniu w profesjonalną uprząż asekuracyjną oraz liny, dobrane zgodnie z wagą konkretnego uczestnika. Skok na bungee to doświadczenie, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Po wcześniejszej konsultacji z organizatorami wydarzenia, istnieje możliwość nagrania skoku kamerą bądź wykonania pamiątkowej fotorelacji

Escape room

Spędzając weekend w Gdańsku lub Sopocie, można skorzystać z popularnej gry interaktywnej, czyli escape roomu. Zabawa przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom logicznych zagadek. W grze może brać udział dwójka uczestników. Zostają oni zamknięci, we wcześniej wybranym przez siebie pokoju. Na odzyskanie klucza, który uwolni ich z pomieszczenia mają 60 minut i w tym czasie muszą rozwiązać szereg łamigłówek i zagadek logicznych.

artykuł sponsorowany

Pozostałe