Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Filharmonia Kaszubska - zobacz co będzie się działo w najbliższych tygodniach

  • 8.02.2018, 09:00
  • WCK Wejherowo
Filharmonia Kaszubska - zobacz co będzie się działo w najbliższych tygodniach FOT. Wiktor Franko / mat. prasowe Daria Zawiałow wystąpi w Wejherowie
Podziel się:
Oceń:
Wejherowskie Centrum Kultury po raz kolejny przygotowało szereg interesujących wydarzeń. Jest ich tak dużo i są tak różnorodne, że z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Bezsprzecznie ciekawy będzie koncert Darii Zawiałow, młodej, charyzmatycznej wokalistki, która szturmem zdobywa rynek muzyczny. To jej piosenka „Jeszcze w zielone gramy” promuje film „Plan B”, który niebawem zagości
na kinowych ekranach. Wystąpi na naszej scenie 22 marca, zatem jest jeszcze trochę czasu, ale wydarzenie to cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że warto pomyśleć o zakupie biletów z wyprzedzeniem.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Z myślą o dniu kobiet przygotowaliśmy romantyczny występ Roberta Janowskiego z zespołem. Koncert odbywa się dzień wcześniej – 07 marca o godzinie 19.00 i będzie z pewnością znakomitym wstępem do tego święta.
Także zachęcamy panów, aby zabrali kobiety swojego życia na koncert, a panie z pewnością to docenią. Jest to też znakomita propozycja na kobiecy wypad w gronie koleżanek.

Miłośników teatru – zapraszamy 02 marca o godzinie 19.00 na spektakl „Śluby Panieńskie” Teatru OKO. Przekonają się Państwo, że ten komediowy utwór Aleksandra Fredry jest ciągle żywy, a klasyka polskiej komedii nie przestaje bawić. Bilety na spektakl są w niezwykle atrakcyjnych cenach – 10, 12 złotych.

Nie zapominamy o kinie! Tu też świetne premiery: Między innymi „Nowe Oblicze Greya”. Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Wszystkie dotychczasowe filmy były sukcesami frekwencyjnymi. Mamy nadzieję, że i ostatnia część odniesie podobny sukces.

Niewątpliwie świetnie zapowiada się także nominowany do Złotych Globów aż w trzech kategoriach film „Wszystkie Pieniądze Świata”. Zarówno nazwisko Ridleya Scotta, który podjął się reżyserii, jak i Oscarowa obsada sprawiają,
że możemy spodziewać się wielkiego kina!

WCK Wejherowo

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gosia
Gosia 11.02.2018, 12:57
Masakra

Pozostałe