Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Stracił panowanie na zakręcie i uderzył w rowerzystkę. Ranna została zabrana do szpitala wojewódzkiego.

  • 8.02.2018, 09:00 (aktualizacja 08.02.2018 10:04)
  • KWP Gdańsk
Stracił panowanie na zakręcie i uderzył w rowerzystkę. Ranna została zabrana do szpitala wojewódzkiego. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
RĘBIELCZ Policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy powiatowej w Pruszczu Gdańskim ustalają przyczyny wypadku do którego doszło w Rębielczu gmina Pszczółki. 22-letni kierowca fiata siena jadąc w kierunku Pszczółek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i bokiem samochodu uderzył w prawidłowo jadącą 33-letnią rowerzystkę. Rowerzystka trafiła do szpitala, była trzeźwa. Kierujący fiatem nie odniósł żadnych obrażeń, był trzeźwy, zatrzymano mu prawo jazdy.

We wtorek (06 lutego br.) o godz.11.07 dyżurny policji odebrał zgłoszenie z wojewódzkiego centrum powiadamiania ratunkowego, że w Rębielczu gmina Pszczółki doszło do wypadku drogowego. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Na miejscu wypadku technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. Sprawdzono stan trzeźwości kierujących.

Mega Tczew Praca
Mega Tczew Praca
Mega Tczew Praca

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 22-latek jadący fiatem siena w kierunku Pszczółek, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i bokiem samochodu uderzył w prawidłowo jadącą rowerzystkę. 33-letnia mieszkanka gminy Pszczółki kierująca rowrem trafiła do szpitala wojewódzkiego w Gdańsku, była trzeźwa. Kierujący fiatem nie odniósł żadnych obrażeń, był trzeźwy, zatrzymano mu prawo jazdy.

Policjanci ustalają przyczyny wypadku oraz apelują o wzmożenie ostrożności podczas jazdy, szczególnie podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe