Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Ukradli portfel. Z karty bankomatowej zapłacili "zbliżeniowo" za zakupy 1000 złotych.

  • 12.02.2018, 15:24 (aktualizacja 15.02.2018 07:49)
  • KMP Gdańsk
Ukradli portfel. Z karty bankomatowej zapłacili "zbliżeniowo" za zakupy 1000 złotych. KMP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
GDAŃSK Policjanci z Komisariatu V w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk- Oliwa prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży portfela w którym oprócz dokumentów, pieniędzy znajdowały się karty bankomatowe, którymi sprawcy dokonali transakcji zbliżeniowych. Pokrzywdzony oszacował straty na blisko 1000 złotych.

Policjanci z Komisariatu V Policji w Gdańsku prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży portfela, w którym oprócz pieniędzy w wysokości 700 złotych, dokumentów znajdowały się również karty bankomatowe, którymi sprawcy dokonali kilku zbliżeniowych transakcji na kwotę ponad 200 złotych. Do kradzieży doszło przy ul. Ciołkowskiego w Gdańsku 1 stycznia tego roku. Prawdopodobny związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem V Policji w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 19 . Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr (58) 521-12-22 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


AKTUALIZACJA 15.01.2018

Niemal natychmiast po publikacji wizerunku mężczyzn podejrzewanych o kradzież. Policjanci od mieszkańców uzyskali informacje, które pomogły zidentyfikować i zatrzymać 19-latka i jego 17- letniego kolegę, którzy w styczniu tego roku ukradli portfel i za pomocą kart bankomatowych dokonali kilku nieautoryzowanych transakcji. Najprawdopodobniej dziś zatrzymani nastolatkowie usłyszą zarzuty kradzieży, za to przestępstwo może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

KMP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe