DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Przez wiele lat stosował przemoc fizyczną. Usłyszał zarzut.

  • 21.02.2018, 08:30 (aktualizacja 21.02.2018 12:13)
  • KWP Gdańsk
Przez wiele lat stosował przemoc fizyczną. Usłyszał zarzut. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
GDAŃSK Przedwczoraj dzielnicowi ze Śródmieścia zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją żoną. Wczoraj zatrzymany mężczyzna usłyszy zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Policjanci cały czas wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

W poniedziałek do policjantów z komisariatu na Śródmieściu zgłosiła się kobieta, od której przyjęto zawiadomienie o znęcaniu się nad nią przez męża. Mężczyzna od wielu lat stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec swojej żony. Po przyjęciu zgłoszenia dzielnicowi natychmiast pojechali do mieszkania, w którym przebywał mężczyzna i zatrzymali go pod zarzutem stosowania przemocy domowej. 

Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Dzisiaj najprawdopodobniej usłyszy zarzut znęcania się nad swoją żoną, oraz zostanie doprowadzony do prokuratora, który zadecyduje o dalszym losie mężczyzny. 

Za znęcanie się nad osoba najbliższą grozi kara do 5 lat więzienia.

Policjanci przypominają, że każdy ma prawo złożyć w komendzie, komisariacie Policji lub w prokuraturze wniosek o wszczęcie postępowania karnego wobec osoby, która krzywdzi ją lub całą rodzinę. Przemoc domowa rzadko jest incydentem jednorazowym. Jeżeli wobec sprawcy nie podejmie się natychmiastowych, stanowczych działań - przemoc się powtórzy. 

Jeżeli wiesz, że osobie z twojego otoczenia dzieje się krzywda, nie czekaj! Powiadom Policję, Straż Miejską lub najbliższy Ośrodek Pomocy Społecznej. Zadzwoń! /0-22/ 668 70 00 to specjalny numer telefonu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie – Niebieska Linia.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
KWP Gdańsk
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe