Pożar kamienicy w Kościerzynie

  • 06.03.2018, 09:00
  • KWP Gdańsk
Pożar kamienicy w Kościerzynie KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

KOŚCIERZYNA W piątkowy poranek policjanci z Kościerzyny pracowali na miejscu pożaru kamienicy na ul. 8 Marca w Kościerzynie. Funkcjonariusze w trakcie prowadzonej akcji gaśniczej zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz kierowali ruchem drogowym, pomagali również w ewakuacji 13 mieszkańców. Obecnie policjanci szczegółowo ustalają przyczyny i okoliczności pożaru.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie około godziny 4:00 rano otrzymał zgłoszenie o pożarze kamienicy. Natychmiast skierował tam policjantów. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce pożaru oraz zablokowali ulicę, na której trwała akcja gaśnicza, by ułatwić dojazd pojazdom Straży Pożarnej. Policjanci pomagali również w ewakuacji 13 mieszkańców. Tego samego dnia po kilkugodzinnej akcji, technik kryminalistyki wraz z policjantami pionu dochodzeniowo – śledczego przeprowadzili oględziny kamienicy, wspólnie z biegłym z dziedziny pożarnictwa.

Teraz sprawą będą zajmowali się policjanci, by wyjaśnić przyczynę tego pożaru oraz ustalić, czy do tego zdarzenia przyczyniły się osoby trzecie.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe