DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Pożar kamienicy w Kościerzynie

  • 6.03.2018, 09:00
  • KWP Gdańsk
Pożar kamienicy w Kościerzynie KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
KOŚCIERZYNA W piątkowy poranek policjanci z Kościerzyny pracowali na miejscu pożaru kamienicy na ul. 8 Marca w Kościerzynie. Funkcjonariusze w trakcie prowadzonej akcji gaśniczej zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz kierowali ruchem drogowym, pomagali również w ewakuacji 13 mieszkańców. Obecnie policjanci szczegółowo ustalają przyczyny i okoliczności pożaru.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie około godziny 4:00 rano otrzymał zgłoszenie o pożarze kamienicy. Natychmiast skierował tam policjantów. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce pożaru oraz zablokowali ulicę, na której trwała akcja gaśnicza, by ułatwić dojazd pojazdom Straży Pożarnej. Policjanci pomagali również w ewakuacji 13 mieszkańców. Tego samego dnia po kilkugodzinnej akcji, technik kryminalistyki wraz z policjantami pionu dochodzeniowo – śledczego przeprowadzili oględziny kamienicy, wspólnie z biegłym z dziedziny pożarnictwa.

Teraz sprawą będą zajmowali się policjanci, by wyjaśnić przyczynę tego pożaru oraz ustalić, czy do tego zdarzenia przyczyniły się osoby trzecie.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
KWP Gdańsk
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe