DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Ugodził kilkukrotne nożem mężczyznę w Redłowie

  • 6.03.2018, 09:00
  • KWP Gdańsk
Ugodził kilkukrotne nożem mężczyznę w Redłowie KWP Gdańsk 23 – latek usłyszał już zarzuty dotyczące spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
Podziel się:
Oceń:
GDYNIA Policjanci z komisariatu policji w Gdyni Redłowie zatrzymali 23 - latka podejrzewanego o kilkukrotne ugodzenie nożem innego mężczyzny. Zatrzymany usłyszał już zarzut popełnienia przestępstw polegającego na spowodowaniu ciężkiego uszczerbku na zdrowiu za co grozi kara nie mniejsza niż 3 lata pozbawienia wolności. Decyzją sądu zatrzymany trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

W ostatni piątek dyżurny komendy miejskiej policji w Gdyni uzyskał telefoniczną informację, że na terenie jednej z posesji mieszczącej się w Gdyni Redłowie leży zakrwawiony mężczyzna, który najprawdopodobniej został ugodzony nożem. Na miejsce skierowani zostali policjanci ogniwa patrolowego Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie, którzy przed jednym z budynków zastali rannego mężczyznę. Po udzieleniu mu pierwszej pomocy i przekazaniu mężczyzny załodze karetki pogotowia policjanci rozpytali pobliskich mieszkańców i sprawdzili przyległy teren. W trakcie wykonywanych działań zatrzymali 23 – letniego mieszkańca województwa warmińsko-mazurskiego, który wynajmuje pokój w jednym z mieszkań budynku, przed którym znaleziony został ranny mężczyzna. Z poczynionych przez policjantów ustaleń wynikało, że to właśnie on, w wynajmowanym pokoju, kilkukrotnie ugodził nożem mężczyznę, którego poznał dzień wcześniej.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

23 – latek usłyszał już zarzuty dotyczące spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi mu kara nie niższa niż 3 lata pozbawienia wolności. Decyzją sądu zatrzymany trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Policjanci pracujący nad sprawą ustalają okoliczności zdarzenia i motyw działania sprawcy.

 

KWP Gdańsk
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

like
like 6.03.2018, 12:46
xd

Pozostałe