DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Wysypywał śmieci do rzeki. Wśród odpadów były dokumenty z danymi osobowymi.

  • 8.03.2018, 08:30
  • KWP Gdańsk
Wysypywał śmieci do rzeki.  Wśród odpadów były dokumenty z danymi osobowymi. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
MRZEZINO Na początku 2018r.do policjantów z Pucka zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że znalazł nielegalne wysypisko śmieci w Mrzezinie. Mundurowi ustalili sprawcę i wystąpili z wnioskiem do Sądu o nałożenie na niego kary w wysokości 5 tysięcy złotych grzywny oraz obowiązek uprzątnięcia wyrzuconych śmieci.

W styczniu 2018r. do policjantów z Pucka zgłosił się mężczyzna, który powiedział, że będąc na spacerze w Mrzezinie nad rzeką Reda, znalazł stertę wyrzuconych śmieci. Ponadto poinformował, że wśród odpadów znalazł także dokumenty z danymi osobowymi, dzięki którym mundurowi dotarli do właścicieli śmieci.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

W trakcie przesłuchaniu świadków stróże prawa ustalili, że osoba, do której należały odpady, poprzez jeden z portali społecznościowych znalazła firmę, której zleciła wywóz śmieci. Policjanci ustalili jaka to firma i dotarli do osoby odpowiedzialnej za ten proceder.

27-letni mieszkaniec gminy Puck usłyszał zarzut z art. 145kw, do którego się przyznał. Policjanci wystąpili z wnioskiem do Sądu o nałożenie na niego kary w wysokości 5 tysięcy złotych grzywny oraz obowiązek uprzątnięcia wyrzuconych śmieci.

 

KWP Gdańsk
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ktos
ktos 8.03.2018, 17:16
i dobrze mu tak niech mu wiecej wlepia

Pozostałe