Ciężarówka przewożąca drewno wypadła z trasy. Utrudnienia trwały pięć godzin.

  • 23.03.2018, 09:00 (aktualizacja 23.03.2018, 09:34)
  • KWP Gdańsk
Ciężarówka przewożąca drewno wypadła z trasy. Utrudnienia trwały pięć godzin. fot. KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

KMIECIN Ponad pięć godzin trwały utrudnienia na tymczasowym objeździe budowy drogi S7, po tym jak na wysokości Kmiecina, ciężarówka przewożąca drewno w kontenerze wypadła z trasy i przewróciła się na bok. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Ruch w miejscu zdarzenia został wstrzymany. Policjanci zorganizowali objazdy.

W środę krótko po godzinie 14:00 dyżurny nowodworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, że na tymczasowym objeździe budowy drogi S7 na wysokości miejscowości Kmiecin, ciężarowy renault wypadł z trasy i przewrócił się na bok.

Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego i służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynikało, że kierujący ciężarowym renaultem 27-latek z woj. mazowieckiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i w wyniku zadziałania siły odśrodkowej, cały skład ciężarowy z przewożonym ładunkiem drewna, przewrócił się na bok. Na szczęcie w tym zdarzeniu nikt inny nie ucierpiał. Kierujący został przewieziony do szpitala na badania.

Ze względu na wycieki oleju napędowego ze zbiorników ciągnika renaulta zanieczyszczające jezdnię, oraz przepompowania pozostałego paliwa zamknięto ten odcinek drogi. Kontener postawiono na koła przy użyciu specjalistycznego dźwigu, a następnie cały skład odholowano na parking policyjny. Na czas pracy policjantów i strażaków na miejscu tego zdarzenia zorganizowano objazdy. Utrudnienia w ruchu trwały ponad 5 godzin. Kierujący 27-latek został ukarany mandatem karnym.

KWP Gdańsk

Zdjęcia (2)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MichaelDyemi
MichaelDyemi 09.05.2018, 05:32
kamagra store coupon code
kamagra 100 mg
kamagra oral jelly amazon nederland texas
*** kamagra online
kamagra oral jelly for sale in usa illegally
http://kamagradyn.com/
kamagra oral jelly usage

Pozostałe