Nowe miejsca parkingowe dla korzystających z Portu Lotniczego Gdańsk – teraz zaparkujesz taniej niż dotychczas

  • 4.04.2018, 10:35 (aktualizacja 04.04.2018 10:39)
  • artykuł sponsorowany
Nowe miejsca parkingowe dla korzystających z Portu Lotniczego Gdańsk – teraz zaparkujesz taniej niż dotychczas
Podziel się:
Wybierając się w podróż, korzystasz z Portu Lotniczego Gdańsk? Jeżeli na lotnisko masz zwyczaj dojeżdżać własnym pojazdem, to z pewnością zainteresuje Cię fakt, że otwarto już Parking P6-Najtańszy. Nazwa jest trafna – za pozostawienie samochodu na 7 dni, zapłacisz tylko 33 zł.

Tania alternatywa dla zmotoryzowanych

Wyjeżdżając na dłuższe wakacje za granicę, pozostaje pytanie, co zrobić z samochodem. Dotychczas podróżującym, który nie mieli do dyspozycji garażu, pozostawało skorzystać z niestrzeżonych lub strzeżonych parkingów. Te drugie są płatne, a rachunek – w zależności od długości postoju – może być wysoki. Teraz osoby, które podróżują, korzystając z oferty Portu Lotniczego w Gdańsku, mają alternatywę – mogą pozostawić samochodów na Parkingu P6-Najtańszy.

Pod koniec lutego zarządca parkingu zlokalizowanego na terenie Portu Lotniczego Gdańsk – spółka Interparking – oddał do użytku nowe miejsca parkingowe. Parking P6-Najtańszy jest położony w odległości zaledwie 250 metrów od terminala. Docelowo jest on przeznaczony dla podróżnych, którzy wybierają się za granicę na dłużej.

Ile trzeba zapłacić za postój na Parkingu P6-Najtańszy? Za pozostawienie samochodu na 7 dni rachunek będzie wynosił zaledwie 33 zł. Klienci, którzy zdecydują się na 14-dniowy postój, zapłacą 50 zł. Jeżeli pobyt będzie dłuższy, za każdy następny dzień będzie naliczana opłaca w wysokości 3 zł.

Wiele udogodnień dla podróżujących

Położenie nowego, już udostępnionego podróżującym, parkingu to nie jedyny jego atut. Zarządca pamiętał także o dodatkowych udogodnieniach. Pasażerowie mogą skorzystać m.in. z wózków bagażowych. Parking jest wyposażony w rampę zjazdową przy dodatkowym wyjściu dla osób niepełnosprawnych; na jego terenie znajdują się także kasy automatyczne.

Osoby zainteresowane pozostawieniem pojazdu na Parkingu P6, mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji online, korzystając ze strony internetowej Portu Lotniczego w Gdańsku. Również online można uregulować rachunek – jest to szczególnie wygodne z punktu widzenia zmotoryzowanych podróżujących, którzy muszą liczyć się m.in. z ulicznymi korkami.

Docelowo Parking P6 pomieści jednocześnie 1251 samochodów.

artykuł sponsorowany

Pozostałe