Pijany 44-latek z nożem najpierw zaczepiał ludzi, potem przebijał opony.

  • 06.04.2018, 14:08
  • KMP Elbląg
Pijany 44-latek z nożem najpierw zaczepiał ludzi, potem przebijał opony. fot. KMP Elbląg Policjanci, którzy przyjechali wczoraj po godzinie 17.00 na osiedle „Za Politechniką” szybko obezwładnili agresywnego mężczyznę z 20 centymetrowym nożem.

Podziel się:

Oceń:

ELBLĄG Patrol policjantów prewencji zatrzymał 44-letniego mężczyznę z nożem. 44-latek wcześniej miał ubliżać mieszkańcom osiedla a chwilę później przebił opony w trzech zaparkowanych samochodach. W chwili zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci, którzy przyjechali wczoraj po godzinie 17.00 na osiedle „Za Politechniką” szybko obezwładnili agresywnego mężczyznę z 20 centymetrowym nożem. Z relacji świadków wynikało, iż najpierw miał on zaczepiać osoby i im ubliżać, chwilę później poszedł na osiedlowy parking i zaczął przebijać nożem opony w zaparkowanych samochodach. Wtedy nadjechali wezwani na miejsce policjanci. Po okrzykach „Stój!” „Policja”,  44-latek odrzucił nóż. Wtedy też obezwładniono go i założono mu na ręce kajdanki. Policjanci przebadali go również alkotestem. W chwili zatrzymania mężczyzna miał 1,84 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany do wytrzeźwienia. Policjanci ustalili właścicieli trzech uszkodzonych samochodów. Za uszkodzenia mienia Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

KMP Elbląg

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe