DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

30-latek z Gdańska ukradł łódź o wartości ponad 100 tys. złotych

  • 11.04.2018, 06:00
  • KWP Gdańsk
30-latek z Gdańska ukradł łódź o wartości ponad 100 tys. złotych KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
POMORZE Policjanci z Komisariatu Policji w Żukowie zatrzymali 30–letniego mieszkańca Gdańska, który w listopadzie 2017 r. przywłaszczył łódź motorową o wartości 109 tysięcy złotych. Mężczyźnie przedstawiono już zarzuty, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Od listopada ubiegłego roku policjanci z komisariatu w Żukowie wspólnie z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego w Kartuzach pracowali nad sprawą przywłaszczenia łodzi motorowej wraz z przyczepą o wartości 109 tysięcy złotych. Policjanci przesłuchiwali świadków, zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu i prowadzili intensywne działania operacyjne, w wyniku których ustalono, że sprawcą przywłaszczenia jest 30- letni mieszkaniec Gdańska, który w piątek został zatrzymany.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Mężczyzna usłyszał już zarzut przywłaszczenia mienia tj. łodzi motorowej wraz z przyczepą o wartości 109 tysięcy złotych, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Ponadto po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że 30 latek był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe