Rozpoznajesz ich? Rozlali substancję o ostrym zapachu w aptekach

  • 12.04.2018, 15:13
  • KMP Gdańsk
Rozpoznajesz ich? Rozlali substancję o ostrym zapachu w aptekach fot. KMP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
GDAŃSK Policjanci z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą pod nadzorem prokuratury postępowanie przygotowawcze w sprawie narażenia w dniu 22 marca tego roku osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia osób w związku z rozlaniem substancji o ostrym zapachu do którego doszło w trzech gdańskich aptekach. Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęcia lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą dochodzenie w sprawie narażenia w dniu 22 marca tego roku osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo  utraty życia lub zdrowia w związku z rozlaniem substancji o ostrym zapachu, do którego doszło w trzech gdańskich aptekach.  Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy.
Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęcia i opublikowanego filmu  lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku.
Informacje można przekazać osobiście w najbliższej jednostce Policji oraz telefonicznie dzwoniąc do prowadzącego sprawę funkcjonariusza na nr 58 52-11-577 lub do oficera dyżurnego na numer 58 52-11-522 oraz na numer alarmowy 997.

KMP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe