DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Zjeżdżalnie dmuchane – atrakcja na Pierwszą Komunię

  • 17.04.2018, 23:00 (aktualizacja 23.04.2018 17:53)
  • artykuł sponsorowany
Zjeżdżalnie dmuchane – atrakcja na Pierwszą Komunię
Podziel się:
Z roku na rok coraz większą popularnością na Kaszubach i w całej Polsce cieszą się różnego typu atrakcje, które pojawiają się podczas przyjęć z okazji Pierwszej Komunii. Maja one na celu przede wszystkim umilić czas gościom, w szczególności dzieciom, które często nudzą się po zjedzeniu obiadu i deseru. Najczęściej wybieranymi atrakcjami są różnego typu „dmuchańce”: pompowane zamki, poduszki, trampoliny i zjeżdżalnie.

Dmuchańce – idealna atrakcja

Dmuchana zjeżdżalnia to doskonała atrakcja na wszelkie dziecięce uroczystości: pikniki, urodziny, imprezy firmowe. Doskonale sprawdzi się na działce, w ogrodzie czy na podwórku. Także na terenie restauracji – w jej ogrodzie, po uprzednim uzgodnieniu z właścicielami, można taką niespodziankę zamontować.

Dmuchana zjeżdżalnia to bardzo dobry sposób na bezpieczne i nieszkodliwe zabawy dla mniejszych i większych dzieci. Miło spędzające czas pociechy to również chwila odpoczynku dla rodziców, a także sposobność, aby dorośli mogli dobrze bawić się podczas imprezy bez konieczności nieustannego doglądania dzieci. Dmuchany zamek dla małych gości sprawia, że można uniknąć chaosu. Obsługa, która jest obecna podczas każdej zabawy, dba o bezpieczeństwo.

Warto wspomnieć, że dmuchańce mają różne rozmiary (wysokość, szerokość, głębokość i długość zjeżdżalni). Pozwala to wybrać dmuchany zamek czy dmuchaną zjeżdżalnię, która idealnie zmieści się w danym miejscu – w ogrodzie czy na działce.

 

Gdzie wypożyczyć?

W Internecie znajduje się wiele stron firm, które oferują wypożyczenie zamków dmuchanych i innych atrakcji doskonale nadających się na imprezy plenerowe. Także na lokalnych i ogólnokrajowych portalach z ogłoszeniami znajduje się wiele dmuchanych zjeżdżalni do wynajęcia. Wśród tak wielu usługodawców warto zapoznać się z ofertą firmy AAT, dostępną na stronie www.zjezdzalniedmuchane.com.pl. Oferta obejmuje wypożyczenie wybranej atrakcji na 8 godzin. Do wyboru jest zjeżdżalnia: las palmowy, zjeżdżalnia: pirat oraz dmuchany plac zabaw: park wodny. W cenie wypożyczenia atrakcji znajduje się także jej obsługa podczas trwania imprezy. Jest to bardzo ważne, ponieważ tylko pod nadzorem osoby dorosłej bawiące się dzieci mają zapewnione bezpieczeństwo. Co więcej, cena obejmuje również montaż i demontaż. Warto podkreślić, że firma oferuje transport do 100 kilometrów gratis.

 

Zamki dmuchane to wspaniała atrakcja, która umili czas dzieciom podczas każdej imprezy plenerowej, w tym także przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii. Dzięki takiej zabawie zadowoleni będą wszyscy: mali goście, którym nie będzie się nudzić, a także rodzice.

artykuł sponsorowany

Pozostałe