Tylko 20 minut złodziej cieszył się z kradzionego auta.

  • 11.05.2018, 14:12
  • KPP Kartuzy
Tylko 20 minut złodziej cieszył się z kradzionego auta. fot. KPP Kartuzy Samochód marki BMW o wartości blisko 100 tysięcy złotych tylko 20 minut był w rękach złodzieja.
Podziel się:
Oceń:
ŻUKOWO Policjanci z Żukowa odzyskali skradziony około 20 minut wcześniej z Gdańska, samochód marki BMW o wartości blisko 100 tysięcy złotych. Pojazd wrócił już do właściciela.

W czwartek 10 maja br. około godziny 2.00 Dyżurny Komendy Powiatowej Policji otrzymał informację, że funkcjonariusze komisariatu w Żukowie podczas patrolowania gminy na leśnym terenie zauważyli jadące z przeciwka BMW, którego kierujący na widok radiowozu gwałtownie zahamował i zawrócił. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za samochodem, chwile później byli już obok auta. Kierujący porzucił je i uciekł w głąb lasu zostawiając włączony silnik.

Mundurowi podczas sprawdzania BMW znaleźli w jego wnętrzu urządzenie elektryczne podłączone do komputera pojazdu. Policjanci od razu skontaktowali się z Dyżurnym, który wysłał patrol pod adres właściciela auta. Okazało się, że pojazd został skradziony z terenu Gdańska około 20 minut szybciej.

Na miejscu funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej z technikiem kryminalistyki dokonali oględzin i zabezpieczenia śladów, po czym samochód wart blisko 100 tys. zł. wrócił do prawowitego właściciela.

KPP Kartuzy
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe