Tylko 20 minut złodziej cieszył się z kradzionego auta.

  • 11.05.2018, 14:12
  • KPP Kartuzy
Tylko 20 minut złodziej cieszył się z kradzionego auta. fot. KPP Kartuzy Samochód marki BMW o wartości blisko 100 tysięcy złotych tylko 20 minut był w rękach złodzieja.

Podziel się:

Oceń:

ŻUKOWO Policjanci z Żukowa odzyskali skradziony około 20 minut wcześniej z Gdańska, samochód marki BMW o wartości blisko 100 tysięcy złotych. Pojazd wrócił już do właściciela.

W czwartek 10 maja br. około godziny 2.00 Dyżurny Komendy Powiatowej Policji otrzymał informację, że funkcjonariusze komisariatu w Żukowie podczas patrolowania gminy na leśnym terenie zauważyli jadące z przeciwka BMW, którego kierujący na widok radiowozu gwałtownie zahamował i zawrócił. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za samochodem, chwile później byli już obok auta. Kierujący porzucił je i uciekł w głąb lasu zostawiając włączony silnik.

Mundurowi podczas sprawdzania BMW znaleźli w jego wnętrzu urządzenie elektryczne podłączone do komputera pojazdu. Policjanci od razu skontaktowali się z Dyżurnym, który wysłał patrol pod adres właściciela auta. Okazało się, że pojazd został skradziony z terenu Gdańska około 20 minut szybciej.

Na miejscu funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej z technikiem kryminalistyki dokonali oględzin i zabezpieczenia śladów, po czym samochód wart blisko 100 tys. zł. wrócił do prawowitego właściciela.

KPP Kartuzy

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe